Paweł Kasprzak dostał się do Sejmu. Mamy NAGRANIE, jak naradzał się z Scheuring-Wielgus

/ Gazeta Polska VOD

Lider Obywateli RP Paweł Kasprzak mimo blokady policji dostał się na teren Sejmu RP. Pomogli mu w tym byli parlamentarzyści Nowoczesnej: Joanna Scheuring-Wielgus, Ryszard Petru i Joanna Schmidt. Portal Niezalezna.pl tuż przed tą akcją nagrał trwającą około minuty rozmowę Kasprzaka z Scheuring-Wielgus. Rozmowę, której treść chcieli ukryć przed innymi osobami.

Przez niemal minutę Paweł Kasprzak szeptał coś na ucho Joannie Scheuring-Wielgus. Treść konwersacji musiała być tak tajna, że oboje kryli się nawet przed swoimi zwolennikami.

Niedługo później Kasprzak przy pomocy byłych posłów Nowoczesnej dostał się na teren Sejmu RP - i to mimo blokady Sejmu przez policję.

Moment rozmowy nagrał reporter portalu Niezalezna.pl (KLIKNIJ, aby zobaczyć):

Według naszych informacji parlamentarzyści totalnej opozycji - chcąc wprowadzić do Sejmu jak najwięcej radykalnych działaczy KOD i Obywateli RP - dążą do sparaliżowania pracy izby. A więc dokonać swego rodzaju powtórki z Ciamajdanu.

Można się domyślać, że właśnie sposobu wejścia do Sejmu i dalszych działań dotyczyła tajna narada Kasprzaka z Joanną Scheuring-Wielgus.

 

 

Źródło: niezalezna.pl


SONDA
Wczytuję sondę...

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Silne trzęsienie ziemi na Tajwanie

/ Pixabay/ Robert Pastryk

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 6 nawiedziło obszar oddalony o ok. 100 km od miasta Hualien na wschodnim wybrzeżu Tajwanu - podały miejscowe służby meteorologiczne. W Tajpej zakołysały się budynki, ale brak doniesień o ofiarach lub zniszczeniach.

Ognisko wstrząsów, które odnotowano około godz. 12.30 (godz. 6.30 w Polsce), znajdowało się na głębokości 31 km.

Tajwan położony jest w pobliżu styku dwóch płyt tektonicznych i dlatego trzęsienia ziemi w tym wyspiarskim państwie nie należą do rzadkości.

Według służb geologicznych USA (USGS) wtorkowy wstrząs miał magnitudę 5,9, a jego hipocentrum było zlokalizowane na głębokości 26 km.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl