„Ruda z KOD” znów w akcji. W jej "dorobku" tego jeszcze nie było

Pewna rudowłosa kobieta przychodzi niemalże na wszystkie spotkania Patryka Jakiego z mieszkańcami Warszawy. Nie po to by rozmawiać, lecz wszczynać awantury, krzyczeć, rozpychać się w tłumie warszawiaków sympatyzujących z kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z jej udziałem. Internauci nie mają wątpliwości: „Psychiatra pilnie potrzebny. Albo egzorcysta...” – czytamy w komentarzach pod fotografią.

To kobieta o imieniu Magdalena i pseudonimie (od koloru włosów) „Ruda”. Szczególnie żywiołowo zachowywała się podczas spotkań z Krystyną Pawłowicz w Warszawie i marszałkiem Kuchcińskim w Jedlińsku. Na tym ostatnim podeszła do stołu, za którym siedział polityk, krzycząc i wygrażając ręką. „Ruda” zakłócała wcześniej miesięcznice smoleńskie (na jednej z fotografii widać, jak wynoszona jest przez policjantów), śpiewała też w KOD-Kapeli prowadzonej przez Konrada M., skazanego na 6,5 roku więzienia za handel kobietami (na Facebooku pani Magdalena chwali się nawet zdjęciami z M.). Aktywistka koordynuje też działalność Otwartego Klubu Obywatelskiego Przystań – czyli namiotu przed Sejmem, w którym odbywają się różnego rodzaju pogadanki z przeciwnikami PiS. Wśród gości był m.in. przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog Bartosz Kramek, wprost nawołujący do obalenia rządu poprzez urządzenie w Warszawie „majdanu”

– opisywał Grzegorz Wierzchołowski w "Gazecie Polskiej".

W sieci pojawiały się już nagrania z jej agresywnych zachowań wobec zwolenników Dobrej Zmiany.

CZYTAJ WIĘCEJ: Karczemna awantura na spotkaniu z Patrykiem Jakim. W akcji - dobrze znane twarze...

Naszym Czytelnikom dobrze jest znana postać owej rudej, agresywnej kobiety. Zwolenniczka opozycji co raz przekracza pewną granicę. Albo wydziera się i próbuje przeszkadzać. Czasami dochodzi do rękoczynów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Muszą się naprawdę bać kandydata Zjednoczonej Prawicy, skoro tak się zachowują. WIDEO

CZYTAJ WIĘCEJ: A ta znowu szalała! Doszło nawet do rękoczynów, musieli ją powstrzymywać

Do tej pory KODziarze bezcześcili pomniki w całej Polsce. Koszulki z napisem "Konstytucja" najchętniej zakładane są na monumenty przedstawiające bądź samego Lecha Kaczyńskiego, bądź też parę prezydencką.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kodziarze nie odpuścili nawet Uszatkowi. Idiotyczna akcja „totalnych”

Tym razem sprofanowali krzyż. Akcja prawdopodobnie miała miejsce w ostatni weekend. Na zdjęciu w sieci widać protestujących przed Pałacem Prezydenckim. Przeciwnicy obozu rządzącego ubrani w t-shirty z napisem "konstytucja" nałożyli na trzymane w rękach krzyże koszulki z tym samym napisem.

 

Źródło: niezalezna.pl


SONDA
Wczytuję sondę...

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Kto to się zabrał za wytykanie „wpadek” prezydenta!? Boki zrywać! WIDEO

/ Zrzut ekranu z youtube.com

Dziś szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski, pytany przez dziennikarzy, czy Andrzej Duda podpisywał deklarację polsko-amerykańską stojąc obok siedzącego prezydenta USA - co widać na opublikowanych zdjęciach - wyjaśnił, że zdjęcia pokazują pewną sekwencję zdarzeń. Nie przeszkodziło to byłemu prezydentowi – "królowi wpadek" – Bronisławowi Komorowskiemu – skomentować tej sytuacji.

Prof. Szczerski wyjaśnił, że założeniem upublicznienia tego zdjęcia, było to, że oddaje ono naturalny charakter tych rozmów w sposób niepozowany - taki, jakich setki na wszystkich możliwych portalach. Miało ono pokazywać pewną dynamikę spotkania.

To jest pewna sekwencja, te zdjęcia, to nie jest ta ceremonia oficjalnego podpisywania deklaracji (...) To jest taki moment, gdzie (...) została oddana ta druga część pobytu prezydenta Polski w Białym Domu, taka bardziej spontaniczna, bardziej nieformalna, ta bardziej naturalna, inna od takich sztampowych ilustracji – ocenił.

Do rzekomej "wpadki" odniósł się w TVN24 były prezydent, Bronisław Komorowski.

Ja naprawdę myślałem, że to też jest fotomontaż. Gdy zobaczyłem za pierwszym razem, myślałem, że to ktoś zrobił złośliwość. Trochę pomyślałem nawet: "no widzisz, sam żeś tak urządzał, czy twoi ludzie urządzali tego rodzaju hece przeciwko mnie, sam padasz ofiarą podobnej manipulacji, ale zdaje się, że to nie jest manipulacja – stwierdził.

Bronisławowi Komorowskiemu przypominamy, jak wyglądała jego rozmowa z Barackiem Obamą...

 

 

Źródło: tvn24.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl