"Agresja? Tak, agresja!". Fan Trzaskowskiego nawet nie próbował usprawiedliwiać tego, co zrobił!

Jakub Kłoszewski / screen z filmu

Skandaliczne zachowanie byłego dziennikarza podczas dzisiejszej akcji kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy. Gdy rozdawano kawę przy Rondzie Zgrupowania AK Radosław, do Macieja Szoty ze sztabu wyborczego Patryka Jakiego podszedł mężczyzna, który zaatakował go w trakcie dyskusji. Mało tego, sam przyznał się, że jest agresywny!

Okazało się, że osobą, która zaatakowała Macieja Szotę był Jakub Kłoszewski, były dziennikarz TVN 24 i Wirtualnej Polski. Jest on zwolennikiem Rafała Trzaskowskiego, co widać po wpisach udostępnianych na Twitterze.

Co ciekawe, Kłoszewski na pytanie czy jest to agresja, jak gdyby nigdy nic, odpowiedział:

Tak, agresja.

Czy tak ma wyglądać Warszawa Rafała Trzaskowskiego? - pyta Piotr Guział.

Trzeba przyznać, że zwolennicy Trzaskowskiego swoim zachowaniem kolejny raz wystawiają mu nie najlepszą ocenę. Ale to już problem Koalicji Obywatelskiej...

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl


SONDA
Wczytuję sondę...

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

"Sprawiedliwi, wołajcie radośnie na cześć Pana!". Znane osobistości czytają psalm 33 - POSŁUCHAJ

Pismo Święte / fot. Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

"Sprawiedliwi, wołajcie radośnie na cześć Pana, prawym przystoi pieśń chwały". To pierwsze słowa biblijnego psalmu 33, o którym w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno. Jutro wierni jego słowami będą chwalić Boga w kościołach w całej Polsce. Dziś - psalm 33 czytają specjalnie dla Czytelników portalu niezalezna.pl recytują znane osobistości.

Psalm 33 "Bóg zbawcą świata"  to piękna pieśń uwielbienia dla Stwórcy, której autorstwo jest anonimowe, choć często przypisywane w tradycji Dawidowi. Według lekcjonarza, śpiewany jest on w 29 niedzielę zwykłą roku B, a taka wypada już jutro, 21 października. 

O psalmie 33 w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno za sprawą jednego z jego wersetów i próbowano nawet interpretować tę znaną od wielu wieków pieśń pochwalną... politycznie.

Dziś - specjalnie dla Czytelników naszego portalu - znane osobistości recytują ten niezwykle podniosły psalm. 

Zachęcamy to posłuchania psalmu 33 recytowanego przez Jerzego Kwiecińskiego, Ministra Inwestycji i Rozwoju, lektora w kościołach diecezji przemyskiej:

Tak słowa psalmu 33 brzmią zaś w interpretacji Tomasza Sakiewicza, redaktora naczelnego "Gazety Polskiej", lektora w kościołach na terenie diecezji warszawskiej.

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl