„Super Niania” znowu obraża! Tym razem na celownik wzięła... katolików i Beatę Szydło

Dorota Zawadzka / twitter.com/screenshot/@SuperNiania

W lipcu tego roku tzw. "Super Niania" nazwała odpoczywających nad Bałtykiem Polaków - "Januszami" i "Grażynami", bo nie podobały jej się licznie rozstawione na plaży parawany. Blednąca "gwiazdka" TVN postanowiła znowu kogoś obrazić. Tym razem padło na Beatę Szydło i katolików. Zawadzka skomentowała wczoraj twitt, w którym była premier polskiego rządu zachęcała do czytania Pisma Świętego. "Już rozumiem pewne braki intelektualne tej pani. Jeśli przeczytała tylko tę jedną książkę"- napisała Zawadzka.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Skąd w nich tyle pogardy? Kolejna "gwiazdka" obraża wypoczywających nad Bałtykiem Polaków

"Gwiazdka" znana z telewizji TVN lubi kąśliwie komentować różne sprawy na swoim profilu na Twitterze. Co jakiś czas zdarza jej się kogoś obrazić. Wczoraj postanowiła wbić szpilę byłej premier, Beacie Szydło, ale w tym samym wpisie udało jej się także obrazić katolików, szydząc z Pisma Świętego.

Ciekawe, czy pani Zawadzka odważyłaby się na podobny komentarz w odniesieniu np. do Koranu?

Wszystkim dyskutującym o książkach i bibliotekach-dedykuję. Najwspanialsza i najmądrzejsza księga. Dla wszystkich. Wystarczy ta jedna. Czytajcie! Naprawdę warto!

- napisała Beata Szydło na Twitterze.

Do wpisu byłej premier odniosła się "Super Niania"

Komentarzy pod prowokacyjnym twittem Zawadzkiej było niewiele, ale za to dosadne.

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com


SONDA
Wczytuję sondę...

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Tragiczny wypadek w Dęblinie

zdjęcia z miejsca wypadku w Dęblinie / lubelska.policja.gov.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło dzisiaj w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca z niewyjaśnionych przyczyn na łuku jezdni stracił panowanie nad samochodem i dachował. Mężczyzna zginął na miejscu. 

Do wypadku na ul. Michalinowskiej w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-latek kierujący samochodem marki Peugeot z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Niestety w wyniku zdarzenia 23-latek z Dęblina poniósł śmierć na miejscu.
Policjanci pod nadzorem prokuraura na miejscu wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy także, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu.  Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego - bezpiecznie dojechać do celu – zwraca się z apelem do kierowców lubelska policja.

Źródło: niezalezna.pl, lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl